Zmysłowa i wygodna bielizna?

Pomimo tego, że na rynku znajdziemy niezliczoną ilość różnych rodzajów i krojów damskiej bielizny, to wciąż wiele kobiet ma problem ze znalezieniem idealnego biustonosza. W większości przypadków ubieramy się w sieciówkach odzieżowych, które co prawda kuszą atrakcyjnymi ofertami i promocjami, to jednak oferują przeważnie odzież – w tym biustonosze – w stricte określonych, popularnych rozmiarach. Co trzeba wiedzieć o dobrym biustonoszu?

Już na samym początku warto podkreślić, że niemal każdy szanujący się producent damskiej bielizny ma w swojej ofercie różnego rodzaju biustonosze – począwszy od biustonoszy miękkich, a skończywszy na biustonoszach usztywnianych.

Usztywnienie z koronką?

Jednym z najpopularniejszych modeli biustonoszy w ostatnich miesiącach jest bez wątpienia Triumph Amourette 300 WHP (https://triumfomania.pl/biustonosze/amourette-300-whp – zobacz), czyli biustonosz usztywniany. Należy jednak zwrócić szczególną uwagę na sposób usztywnienia  – producent zastosował tutaj cienką gąbeczkę oraz fiszbiny, które nie zostały wykonane z metalu.

Podsumowując, jeżeli poszukujemy dobrego biustonosza, warto zerknąć na najnowszą serie produktów marki Triumph – może to właśnie będzie jeden z tych biustonoszy i stanie się on naszym najwygodniejszym i najlepszym biustonoszem?