Zaproszenia ślubne w stylu vintage – czy warto?

Jakie są plusy i minusy takichzaprosin ślubnych w manierze? Jak odbierają je potencjalni goście? Jak można na nich zaoszczędzić?

egzemplarz zaproszenia na ślub vintage

Zalety

Takie zaproszenia ślubne vintage:
https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/nowoczesne-zaproszenia-slubne/vintage/ są różnie odbierane w zależności od osoby, bo każdy jest inny. Z pozytywnych aspektów na pewno są: bardzo ładne, stylowe, wysublimowane. Pokazują, że nadawca jest osobą o znakomitym guście, pełnym elegancji. Są na tyle klasyczne, że raczej większość osób powinna je przyjąć jako fajne, interesujące i ciekawe. Zachęcają do wzięcia udziału w uroczystości ślubnej. Pokazują też, że jesteśmy osobami, które dbają dokładnie o każdy element układanki i impreza będzie zaplanowana oraz wykonana również perfekcyjnie jak same zaproszenia.

Wady

Zaproszenia nie są za darmo i trzeba za nie zapłacić, więc jest to pewna niedogodność. Można je zrobić samemu, co znacznie zmniejszy koszty, ale i tak trzeba zapłacić za: odpowiedni papier, tusz, zdobienia itd. Styl vintage nie każdemu może przypaść do gustu i możemy zostać odebrani, nie tak jak byśmy chcieli. Jednak nie ma niczego takiego na świecie, co pasowałoby każdej osobie. Zwykle zawsze będzie ktoś niezadowolony. Trzeba mieć świadomość tego faktu, ale nie brać sobie tego do serca, bo to do niczego nie prowadzi i tylko nas blokuje.