Wybór stylu zaproszeń ślubnych

Nie wiedząc, jak wyprawić własne przyjęcie weselne i nie mając specjalnych pomysłów na interesujące dekoracje, najlepiej zastanowić się nad motywami, jakie najbardziej nam się podobają. Inspiracje znalezione w Internecie, a także w ślubnej prasie, mogą być bardzo pomocne przy wyborze odpowiednich dodatków, jednak to my sami powinniśmy zdecydować, z czym tak naprawdę się identyfikujemy.

zaproszenie z kwiatami - maki

źródło: zaproszenia kwiatowe z RozsadnePannyMlode.pl

Wybór odpowiednich zaproszeń

Istotnym elementem, który wprowadza gości w klimat wesela zanim się ono odbędzie, są zaproszenia na ślub. Dobrze więc, by były one wykonane w stylu przyszłego przyjęcia. Najważniejsze jednak, by były spójne z upodobaniami młodej pary i odzwierciedlały ich styl bycia.

Kwiatowe zaproszenia ślubne

Na rynku dostępnych jest całe mnóstwo rozmaitych zaproszeń ślubnych w każdym stylu. Nieważne, czy jesteśmy miłośnikami, modnego w ostatnich latach, stylu minimalistycznego, czy też preferujemy raczej wiejskie klimaty vintage, na pewno z łatwością znajdziemy coś dla siebie. Chcąc wyprawić przyjęcie w stylu rustykalnym, dobrze postawić na zaproszenia ślubne kwiaty, czyli serię, która przyozdobiona jest motywami florystycznymi, przedstawiającymi między innymi: orchidee, hibiskusy, krokusy, lawendę czy też peonie.