Tunel aerodynamiczny warszawa

Tunel aerodynamiczny czy skok ze spadochronem?

Jednym z częściej wymienianych marzeń wielu ludzi, jest skok ze spadochronem. Możliwość swobodnego spadania, które przypomina latanie, jest czymś, co wzbudza w wielu osobach miłe uczucia. Niestety wiele osób zbyt mocno boi się samego skoku, aby móc tego uczucia doświadczyć. Czy pozostaje im zatem jedynie marzenie o locie?

Tunel aerodynamiczny w Warszawie — bezpieczne latanie

Jest sposób na to, aby móc sobie nieco polatać, będąc cały czas bezpiecznie na ziemi, bez konieczności skakania ze spadochronem. Wystarczy tylko odwiedzić tunel aerodynamiczny w warszawie. Jest to urządzenie, które dzięki ogromnemu wentylatorowi jest w stanie wytworzyć w swoim wnętrzu stan nieważkości, który umożliwia swego rodzaju latanie. Osoby korzystające z takiego tunelu opisują go, jako dokładną kopię skoku ze spadochronem. Te samo wrażenie, to samo uczucie nieważkości i lotu, z tą jednak różnicą, że nie trzeba skakać z 4000 metrów, aby tego doświadczyć, co dla wielu osób jest prawdziwym wybawieniem.
Gdzie kupić lot w tunelu aerodynamicznym?
Voucher na tunel aerodynamiczny Warszawa zamówisz na PrezentŻycia.

Czy jest to bezpieczne?

Mimo jednak wszystko wiele osób zastanawia się, czy aby na pewno jest to bezpieczna zabawa. W końcu jakby nie patrzeć ma się pod sobą ogromny wentylator i unosi się kilka metrów nad ziemią. Odpowiedź jest oczywiście bardzo jasna, jest to całkowicie bezpieczne. Nie tylko samo urządzenie ma odpowiednie zabezpieczenia, lecz również każdy uczestnik zabawy zostaje ubrany w odpowiedni strój, z kaskiem włącznie, aby zabezpieczyć ciało przed ewentualnymi upadkami.