kolorowe paznokcie

Trwałe lakiery hybrydowe

Trwałe lakiery hybrydowe zdecydowanie zawładnęły paznokciami wielu pań. Kobiety decydują się na nie zarówno w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jak i coraz częściej sięgają po nie w domowym zaciszu. Dlaczego tak wiele pań nie wyobraża sobie swojego manicure bez lakieru hybrydowego? Co warto wiedzieć o nim? Odpowiedź poniżej.

Lakier hybrydowy – trwałość godna pozazdroszczenia


Lakier hybrydowy potrafi utrzymać się na paznokciach nawet do 4 tygodni. Dlatego też tak wiele pań nie wyobraża już sobie malowania paznokci tradycyjnymi lakierami, które zazwyczaj utrzymują się na dłoniach maksymalnie do 5 – 7 dni. Hybryda nie tylko świetnie się prezentuje po kilku tygodniach, ale też nie ma tu mowy o jakichkolwiek odpryskach, zagnieceniach czy rysach. Piękny, błyszczący i intensywny kolor widnieje na palcach pań cały czas.

Mnóstwo kolorów i kombinacji


https://provocater.pl/lakiery-hybrydowe


Trwałe lakiery hybrydowe znajdziemy obecnie w wielu sklepach oraz drogeriach. Na rynku pojawia się coraz więcej producentów, którzy oferują klientkom wiele wersji kolorystycznych lakierów oraz mnóstwo dodatkowych produktów, dzięki którym można zrobić efektowny i oryginalny manicure.

Jaki kolor obecnie jest najmodniejszy?


Lakier hybrydowy w odcieniu czerwieni, różu, fioletu czy butelkowej zieleni to hit nadchodzącego sezonu. Dodatkowo warto postawić także na ozdobniki, czyli cyrkonie, kolorowe rysunki, brokat czy pyłki, które sprawią, że paznokcie pań pięknie się mienią.