Torebki i buty marek premium

obuwie marki Pollini

Znawcy mody oraz szeroko pojętej popkultury zwracają uwagę na to, że w czasach kryzysów finansowych ludzie inwestują w drogie dodatki. Wszystko to w myśl zasady, że człowieka biednego nie stać na kiepskiej jakości rzeczy. Dlatego właśnie klasa średnia z Zachodniej Europy wcale nie oszczędza na butach czy torebkach, kupując te dobra w butikach marek premium.

Pollini buty i torebki

Oczywiście marki takie jak na przykład Pollini czy Bally, słynące z doskonałej jakości obuwia, torebek i portfeli, dla Polaków to naprawdę wysoka półka cenowa. Zupełnie inaczej sprawa ma się we Włoszech czy w Niemczech – tam Pollini to butik, do którego chętnie zaglądają nawet młode studentki. W Polsce to natomiast marka kojarząca się z luksusem, w której zaopatrują się kobiety na stanowiskach menedżerskich, dla których wydatek około 2000 zł za parę butów nie jest zbyt wysoki.

Marka ta słynie z doskonałej jakości obuwia skórzane go, które jest z jednej strony klasyczne i ponadczasowe, z drugiej zaś nowatorskie i czasami nawet trochę ekscentryczny. Poza tym buty dla kobiet lubiących tak zwaną klasykę z pieprzem. Obuwie marki Pollini: https://mayoutway.com/pollini-buty może być zatem kropką nad i wielu klasycznych i stonowanych stylizacji,  którym doda odrobinę pazura. Godne uwagi są również torebki tej marki, które podobnie jak obuwie charakteryzują się klasycznym wykonaniem, lecz zarazem nieobce im są jakieś nietuzinkowe detale. Z rzeczami w tej marki utożsamiają się zatem kobiety młody i w średnim wieku, które po prostu interesują się modą najwyższej jakości.