Stylowe botki z wycięciem

Żadna garderoba nie może się obyć bez odpowiednio dobranych botków. To ponadczasowe obuwie doskonale wpasuje się do wyjątkowo dużej ilości ubrań i pomoże stworzyć niezapomnianą stylizację. Bez wątpienia dobrym pomysłem będzie także zdobycie nieco bardziej oryginalnych botków z wycięciem, które cieszą się rosnącą popularnością. Do czego pasuję tak wyjątkowe botki?

Nowoczesne i stylowe botki

Botki z wycięciem to prawdziwy hit, na wybiegach mody na całym świecie. Doskonałym tego przykładem są najnowsze kolekcje prezentowane przez tak ważnych projektantów, jak Steve Madden, czy też prawdziwy prekursor światowej mody Michael Kors. Oznacza to, że tego rodzaju botki powinny znaleźć się na liście must have zarówno tego, jak i kolejnego sezonu. Ze względu na swoją oryginalność część osób może zastanawiać się, do czego pasują botki z wycięciem.

Wyjątkowe botki – Do czego pasują?

Z pewnością tego rodzaju botki to doskonałe buty do tworzenia oryginalnych stylizacji. Ciekawym pomysłem może być połączenie wyjątkowo estetycznych i popularnych botków typu workery, mającymi wcięcia po bokach z asymetryczną spódnicą! Tak wyjątkowe połączenie sprawi, że stylizacja będzie nie tylko przyciągała uwagę, ale również będzie niepowtarzalna i idealnie dopasowana do wyjścia na wybieg modowy! Do tego rodzaju sukienki i botków dorzucić można wyjątkowo popularną w tym sezonie katanę oraz charakterystyczny T-shirt. Oczywiście to tylko jeden z wielu przykładów.