Ślub boho

Ślub zorganizowany w stylu boho powinien cechować przede wszystkim luz, a także brak skrępowania wśród zaproszonych gości. Nawet jeśli nie planujemy urządzania przyjęcia ślubnego w tej estetyce, warto jednak przemycić kilka elementów kojarzonych z artystyczną bohemą.

Podstawowe cechy przyjęcia weselnego w stylu boho

Wprawiając ślub w stylu boho, warto wykorzystać kwiaty w formie ozdób. Mogą być to całe wiązanki lub też pojedyncze, cięte kwiaty polne. Warto także zamówić dekoracje, które swoim wyglądem będą imitowały ręczne robótki, co nada odrobiny nonszalancji. Poza tym dobrze również nie przesadzać z makijażem oraz doborem weselnej kreacji. Najlepiej, by były one bardzo proste i jak najbardziej naturalne.

Wybór zaproszeń boho

Zaproszenia ślubne boho to tego typu zestaw papeterii, która wpisuje się w styl artystycznej bohemy. Zazwyczaj wizytówki te dostępne są w kolorach naturalnych, przypominających barwy występujące w naturze. Nierzadko są to również pastele. Co więcej, faktura zaproszeń ślubnych boho może odnosić się do kory drzewnej. Niektóre zdobione są także przy pomocy: suszonych kwiatów, jutowych sznurków, piór, futerkowych motywów czy też wstążeczek. Wybór zależy wyłącznie od gustu państwa młodych.