Pomysły na oryginalny prezent urodzinowy

smieszne-kubki

Kupowanie prezentów na urodziny czy inne okazje w ostatniej chwili to nie najlepszy pomysł. Najlepiej jest wcześniej przygotować sobie listę z urodzinami bliskich osób na najbliższe miesiące i zaplanować dla nich prezenty znacznie wcześniej.

Propozycje na ciekawe prezenty urodzinowe

  1. Śmieszne kubki

Większość osób lubi pić kawę lub herbatę w swoim ulubionym kubku. Na rynku jest obecnie ich całe mnóstwo, od takich we wzory, napisy, w różnych kształtach i wielkościach.

Znając upodobania i hobby bliskiej nam osoby możemy znaleźć dla niej wyjątkowy śmieszny kubek, w którym z pewnością jeszcze przyjemniej będzie się piło kawę lub herbatę.

Wśród śmiesznych kubków można znaleźć takie, które mają: miejsce na ciasteczko, motywacyjny napis, wąsy, rysunek kąpiącej się osoby, motyw zwierzęcy, wzór granatu, wzór serca, zamiast ucha gitarę, nadgryziony brzeg i wiele innych.

  1. Kalendarz ze zdjęciami

Wyjątkowym prezentem dla bliskiej osoby może być kalendarz, który wykonany będzie z własnoręcznie przygotowanych zdjęć. To praktyczny i niepowtarzalny podarunek, który można przygotować ze zdjęć rodzinnych, wakacyjnych widoków, czy portretów zwierząt.

  1. Ciekawe koszulki

Kolejnym pomysłem na oryginalny i ciekawy prezent jest koszulka z własnoręcznie przygotowanym nadrukiem. Taki projekt można przygotować w wielu sklepach internetowych. Ograniczać może tu tylko wyobraźnia i umiejętności tworzenia grafik w programach komputerowych.