Prosto dresy

Odzież Prosto dla kobiet i mężczyzn

Prosto to polska marka odzieżowa, która wywodzi się z kultury hip -hop.
Markę stworzył polski raper i od razu stała się ona modą, która wstrzeliła się w nurt polskiej ulicy. Zamysł stworzenia ubrań marki Prosto był taki, że ubrania te mieli nosić fani twórcy Prosto i odbiorcy jego muzyki. Jednak ubrania te chwyciły za serce wszystkich wyznawców kultury hip hopu.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Linia ubrań Prosto to nie tylko dresy Prosto, to cały szereg kurtek, t – shirtów, czapek, szalików czy spodni lub pojedynczych bluz. Wszystkie ubrania marki Prosto są wygodne i doskonale wpisują się a kulturę hip hopu. Oferta tychże ubrań to cały szereg przeróżnych wzorów ubrań ich krojów oraz kolorów.

Dla kobiet i mężczyzn

Ubrania Prosto doskonale nadają się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Są wykonane z jak najlepszych materiałów, bardzo wygodne i bez sprzecznie pozwalają każdemu hip hopowcowy wyrazić siebie.
Luźny, miejski styl pozwala nazwać te właśnie ubrania stylem ulicznym.
Wszystkie dodatki Prosto, cała odzież oraz różne akcesoria są ściśle związane z ideologią pop kultury jaką jest hip hop.
Dodać także należy, że odzież jest tak wspaniała, że nie tylko sięgają po nią hip hopowcy ale i osoby, które nie identyfikują się na co dzień z hip hopem.

Cały w Prosto

Być wiernym marce Prosto oznacza nosić wszystkie jej ubrania i używać wszystkich gadżetów firmowanych daną marką. Gwarancja dobrej jakości tej marki, jest oznaką, że warto być jej wiernym.