fajna kartka na 18 urodziny

Jak elegancko składać życzenia

Formy składania życzeń na przykład z okazji urodzin czy imienin w ostatnich latach uległy prawdziwej rewolucji. Wszystko co związane jest z rozwojem telefonii komórkowej oraz rzecz jasna internetu. Dzisiaj sporo osób wybiera zatem elektroniczne wysyłanie życzeń zamiast form tradycyjnych, takich jak na przykład klasyczna kartki na 18 urodziny wysyłane w kopercie. Czy jednak zawsze wypada wybierać nowoczesność zamiast tego co znane od dawna?

Jak elegancko składać urodzinowe życzenia

fajna kartka na 18 urodziny

Kartka z odręcznie wypisany mi w środku życzeniami płynącymi prosto z serca to naprawdę miły gest. To rozczula i sprawia ogromną przyjemność. Warto o tym pamiętać i wybierać właśnie taką formę wtedy, gdy życzenia składamy komuś naprawdę bliskiemu i dla nas ważnemu. Niech najbliższa przyjaciółka czy mama, siostra albo brat wiedzą o tym, że zajmują szczególne miejsce w życiu i w sercu. Kartki na 18 urodziny wysłane na urodziny to taki Promyk nadziei w tym świecie całkowicie zdominowanym przez nowoczesność.

Kiedy wysłać e-kartkę na urodziny

Życzenia w postaci kartki elektronicznej można wysyłać do bliższych i dalszych znajomych. Dzisiaj można pobierać naprawdę ciekawe kartki elektroniczne tego typu, które również pozwalają nas personalizowanie czyli na przykład wpisanie treści życzeń. Jeżeli jednak tylko się da, warto po prostu zadzwonić i złożyć życzenia osobiście. Nie wysyła się natomiast tego typu e-maili do osób będących na przykład wyżej w hierarchii zawodowej w firmie. Byłoby to sporym faux pas i należy się tego wystrzegać.