Do pracy i na wieczór

Jeansy to jeden z naszych ulubionych strojów. Nosimy je nie tylko na co dzień, ale również na wieczorne wyjścia. Czy stylizacja z jeansami musi być nudna? Nie. Wystarczy tylko umiejętnie dobrać dodatki.

Biżuteria – dopełnienie całości


Jeansy w połączeniu z bluzką koszulową to stylizacja, która świetnie sprawdzi się nie tylko w pracy. Dobierając do niej delikatną biżuterię w postaci łańcuszków, możemy stworzyć niebanalny zestaw.

Łańcuszki srebrne, które będą delikatnie leżały na dekolcie warto uzupełnić o ciekawe celebrytki. Wybór zawieszek jest bardzo duży i na pewno każda kobieta znajdzie coś, co będzie jej odpowiadało.

Słonik, gwiazda, czy nieskończoność to nie tylko eleganckie zawieszki, to również symbole, które mają znaczenie. Warto łańcuszki srebrne uzupełnić o zawieszki, która będą nie tylko piękne, ale również symboliczne.

Kolczyki i bransoletka?


Stylizacja do pracy nie wymaga okazałych kompletów biżuterii. Łańcuszki srebrne są na tyle charakterystyczne, że nie trzeba tworzyć kompletów, które będą zawierały dodatkowo koczyki i bransoletki. W miejscu pracy, gdzie dress code jest łagodny można dopasować delikatne koczyki, które nie będą mocno rzucały się w oczy.

Subtelne kolczyki, blisko ucha zawsze się sprawdzą. Do pracy można założyć na sztyfcie. Po pracy ciekawsze będą kolczyki wiszące, bardziej widoczne.