Nieestetyczne ślady po opalaniu

Opalona skóra wygląda pięknie, jednak białe ślady od kostiumu mogą być bardzo frustrujące. Nie każdy może pozwolić sobie na opalanie się nago na własnej posesji bądź odwiedzić plażę nudystów, trzeba więc radzić sobie z tym problemem w inny sposób.

Kostium przepuszczający promienie słońca

W sprzedaży znaleźć można stroje typu tan through, które umożliwiają opalanie się nawet w tych miejscach, które są zakryte. Zwykle są one opalane mniej niż odkryte partie ciała, niemniej jednak nie są już tak blade jak w przypadku tradycyjnych strojów. Takie kostiumy najłatwiej jest kupić w zagranicznych sklepach, trzeba jednak pamiętać, że często niektóre ich elementy, na przykład sznurki, nie przepuszczają promieni słońca.

Inne sposoby opalania

Kiedy nie chce się mieć śladów po tradycyjnym opalaniu, świetnie będzie zdecydować się na opalanie natryskowe w Warszawie: https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/inne-zabiegi/opalanie-natryskowe bądź na stosowanie samoopalacza. W tych przypadkach można „opalić” równomiernie całe ciało i nie trzeba dbać także o to, że na którąś część ciała mniej pada słońce, przez co będzie wyraźnie bledsza. Takie rozwiązanie jest też bardzo korzystne dla skóry, gdyż jest w pełni bezpieczne. Nie powoduje fotostarzenia ani nie stwarza zagrożenia w postaci nowotworu.