lifting twarzy kraków

Kilka lat mniej – lifting twarzy

Jak uzyskać młody i zdrowy wygląd skóry to pytanie, które zadaje sobie dziennie bardzo wiele kobiet. Skóra twarzy wraz z upływającym czasem staje się coraz bardziej wiotka, pozbawiona jędrności, przybywa przebarwień. To niestety naturalny i całkowicie normalny stan. Na szczęście istnieje kilka sposobów, by ten niekorzystny efekt działania czasu opóźnić.

Co to jest lifting twarzy?

lifting twarzy kraków

Jednym ze sposobów poprawienia wyglądu twarzy jest lifting. Zabieg ten, cieszący się dużą popularnością już od wielu lat, ogólnie polega na naciągnięciu skóry. Istnieje wiele technik tegoż zabiegu, a i zakres twarzy jaki obejmie lifting może być różny. W grę wchodzi zastosowanie skalpela, czyli chirurgiczna ingerencja odbywająca się nawet w znieczuleniu ogólnym. Podczas takiej operacji usunięty zostaje nadmiar skóry i odsysany jest też nadmiar tkanki tłuszczowej. Decydując się na ten zabieg należy liczyć się zarówno z koniecznością rekonwalescencji, jak i z ewentualnymi powikłaniami. Z drugiej strony efekt może utrzymywać się przez wiele lat. Koniecznie sprawdź https://www.estetica.pl/oferta/bezoperacyjny-lifting/.

Nie tylko skalpel

Obok rozwiązań typowo chirurgicznych możliwe jest również przeprowadzenie liftingu metodami mniej inwazyjnymi. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego, czy wykorzystanie specjalnego lasera to już sposoby dużo mniej ingerujące. Przed wyborem konkretnej metody warto zapoznać się z ofertą poszczególnych gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej, miejsc wykonujących lifting twarzy Kraków ma na swojej mapie wiele.