Figi to nie jedyna możliwość

Najpopularniejszym fasonem majtek damskich są figi, które dostępne są w różnych wersjach. Cieszą się one dużą popularnością ze względu na wygodę i szeroki wachlarz wyboru. Nie dla każdego są one jednak idealnym wyborem. Na szczęście możemy sięgnąć po inny fason majtek.

Jak nie figi to jakie majtki damskie?

Figi to oczywiście nie jedyna z dostępnych opcji Obsessive.com, jeśli chodzi o majtki damskie. Możliwości jest znacznie więcej. Wśród pań bardzo popularne są stringi, ale niekoniecznie takie w formie cienkiego sznurka, który ginie między pośladkami. Samych stringów jest wiele do wyboru. Trzeba mieć też na uwadze to, że ten rodzaj majtek nie pasuje do każdej sylwetki. Warto mieć to na uwadze, jeśli chcemy dobrze wyglądać. Stringi mają to do siebie, że dużo odkrywają, niemalże całe pośladki. Jest to dobry wybór dla kobiet o szczupłej sylwetce, które mają wąskie biodra. Jeśli mamy większe krągłości, to lepiej zrezygnować z noszenia stringów. Dlaczego? Jako, że żaden materiał przy stringach nie utrzymuje pośladków, sprawiają wrażenie obwisłych i na dodatek optycznie wyglądają na jeszcze większe. Po stringi warto sięgać podczas cieplejszych dni, kiedy ubieramy przylegające do ciała ubrania. Ważne jest to, aby ich kolor był dobrze dobrany do ubrania, aby nic nie prześwitywało.

A może majtki korygujące?

Nie każdy jest zadowolony ze swojej sylwetki, co jest całkowicie normalne. Nie jesteśmy przecież idealni. Można jednak za pomocą dobrze dobranych majtek zatuszować pewne obszary ciała i sprawić, że sylwetka będzie wyglądała bardziej atrakcyjnie. Z pomocą przychodzą majtki damskie w wersji korygującej. Jest to idealna opcja w przypadku jakiejś imprezy i wyjścia. Można w szybki sposób poprawić kształt figury i zakamuflować odstający brzuch. Na rynku dostępnych jest cała masa tego typu majtek, które należy dobierać zgodnie ze swoimi potrzebami – w zależności od tego, co chcemy zatuszować i udoskonalić. Można wybrać majtki korygujące, które zakryją brzuch i nieestetyczne boczki oraz podtrzymają ładnie biust. Skorygować można także okolice ud i bioder.