Dla kogo jest skierowany płyn micelarny?

Płyn micelarny charakteryzuje się tym, że w swoim składzie nie ma praktycznie żadnych zapachowych substancji i specjalnych barwników, dzięki czemu produkt ten może być śmiało stosowany przez osoby, które mają skórę alergiczną, trądzikową i atopową. Płyn polecany jest przede wszystkim tym osobom, które charakteryzują się wrażliwą i suchą cerą. Kosmetyki nie podrażnią, nie obciążą i nie pozostawią na powierzchni tłustego filmu.

Dla kogo płyn jest wskazany?

Oryginalny płyn micelarny bez żadnego większego problemu poradzi sobie z usunięciem nowoczesnych kosmetyków wodoodpornych, które bazują na popularnych silikonach. Osoby, które poszukują bardzo silnego i skutecznego kosmetyku do demakijażu, powinny jak najszybciej wypróbować micelarny płyn.

Jak właściwie korzystać z płynu?

W płynów micelarnych można korzystać zarówno rano, jak i wieczorem. Rano najczęściej stosuje się go do odświeżenia skóry i profesjonalnego przygotowania do makijażu. W nocy kosmetyk ten wykorzystywany jest oczywiście do oczyszczania skóry z sebum i wszelkich zanieczyszczeń. Osoby z bardzo wrażliwą skórą mogą stosować płyn micelarny także do codziennego mycia twarzy, dzięki czemu można skutecznie uniknąć kontaktu z wodą.