Angielski dla ambitnych kobiet

W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych jest bardzo istotna. Kursy językowe dla kobiet to idealne rozwiązanie dla każdej z nas. Zajęcia są prowadzone w godzinach przedpołudniowych, gdy nasze pociechy siedzą w szkole.

Chcąc powrócić na rynek i zdobyć pracę, która Cię usatysfakcjonuje warto zadbać o swoje CV.  Zainwestować w szkolenie z języka angielskiego, który jest wymagany w wielu zawodach.

Rodzaje szkoleń

W ofertach dostępne są kursy: ogólne, konwersacyjne, egzaminacyjne oraz specjalistyczne. Szkolenia mogą być prowadzone na różne sposoby. Od metody Callana ucząca płynnej wymowy w języku angielskim, bez tłumaczenia z języka Polskiego, po metodę Bokano obejmującą zagadnienia biznesowe.

Dla przyjemności

Angielski hobby- dla wszystkich pań, które lubią ten język i pragną poszerzać swoją wiedzę dla wyłącznej satysfakcji. Szkolenie dla takich osób może okazać się niebywałym doświadczeniem oraz przyjemnością. Warto zrobić coś dla siebie, a posiadanie dzieci nie jest tu żadną przeszkodą.

Atuty damskich kursów językowych

Ukończenie damskich kursów językowych jest o wiele prostsze od zwykłych szkoleń z uwagi na godziny prowadzonych zajęć. Dodatkowa możliwość pozostawienia dziecka w przedszkolu znajdującym się tuż przy szkole jest ogromnym atutem. Już nie musisz martwić się o to co zrobisz ze swoją pociechą.